[RÖPORTAJ]300113 *Complex dergisi röportajından

Uncategorized

[RÖPORTAJ]300113 *Complex dergisi röportajından

SORU: Ünlü olmanın zorlukları nelerdir?

CL: Biz aslında buraya gelirken bu konu hakkında konuşuyorduk. Bu 3. çıkışımız olacak. İlk önce Kore’de çıkış yaptık daha sonrada Japonya’da çıkış yaptık. Her yeni çıkış yapanlar gibi, bizimde kendimizi tanıtmak için gidilecek bir çok yer var. Kore’de ilk piyasaya çıktığımız zamanki yaptıklarımızın aynısını Japonya’dayken de yaptık. Ve burdada aynı duyguları hissediyorum.

SORU: Diğer K-pop gruplarıda başka ülkelerde çıkış yapıyorlar.Onlar A.B.D’ye doğru nasıl yaklaştıklarını öğrendikten sonra, sizlerde öğrendiniz. Şimdi bu olayı nasıl ileriye taşımayı düşünüyorsunuz?

CL: Bunun yerine farklı şekilde yaklaşılabilir, Biz sadece müzik yapmaktan, diğer insanlarla birlikte aynı müziği dinlemekten hoşanırız. Biz belirlenmiş bir planı gerçekleştirmek amacıyla çalışmıyoruz. Performanslarımızı beğeniyorsak, bunun bizi birçok kişiye bağlayacağından eminiz. Biz her zaman bunun bilincinde kalmaya çalışıyoruz.

SORU: Jeremy Scott ve Diplo sizlerle işbirliği yapmak istiyorlar. Sizin diğer kızlardan ayıran özellik ne? Bu iki ünlü neden sadece sizlerle çalışmak istiyorlar?

Sadece, hepimizin benzer bir özelliği olduğunu düşünüyorum. Bizler benzer hedeflere doğru bakarız. Jeremy ve Diplo ile buluştuğumuzda, Teddy’de bizimle oluyor.Hepimiz ne yaparsak yapalım hep hırslı oluruz. Bunlar sadece para ya da şöhret değil, sadece dünyadaki insanlara etkide bırakmak istiyoruz. Özellikle Jeremy Scott ve Diplo gibi olanlar, insanları geleceğe göre hazırlarlar. Ve bu kişiler, kendileri gibi diğer insanlarla birlbirlerini tanımlarlar. Bir Gerçek, başka bir gerçeği tanır.

SORU: Diğer K-pop idol gruplarla karşılaştığınızda, kendinizi hiç önplanda gördüğünüz mü?

CL: Ne? Biz böyle bir duyguyu hisseder miyiz?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s