Yarın akşam 17.30’da ‘Turkish BJz Wait For DYLM’ tagı ile 2NE1’ı desteklemeye ne dersiniz?

Uncategorized

1098062_367591040033248_2074531957_n

 

Merhaba Blackjackler! Bildiğiniz üzere 2NE1’ın yeni comeback şarkısı “Do You Love Me”nin yayınlanmasına çok az kaldı! Fakat henüz klibin kaçta yayınlanacağı ile ilgili bir bilgi yok. Belki YG bu gece onunla ilgili bir bilgi verebilir. Ama biz büyük ihtimal klibin Türkiye saatine göre yarın akşam 18:00’da yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Asıl konumuza gelelim, şuana kadar birçok K-pop gruplarının fanları Twitter’da sevdiği gruplara destelemek amacıyla tag oluşturup destek verdiler. Bizde 2NE1’ın yeni şarkısını desteklemek amacıyla bir Twitter etkinliği düzenleyelim dedik. Yarın akşam 17:30’da ‘Turkish BJz Wait For DYLM’ tagı ile 2NE1’ı desteklemeye ne dersiniz? O zaman Twitter etkinliğimiz ve yayınlanacak klip için yarını bekleyelim!

*Uyarı: Oluşturduğumuz tagi kullanıp tweet atarken lütfen noktalama işaretleri(.,!?)ni ve sayılarını kullanmamaya özen gösterelim. Eğer noktalama işaretlerini ve sayıları kullanırsak. Spamlanabiliriz ve her ne kadar uğraşsak bile listeye giremeyebiliriz. Ayrıca bu haberi olabildiğince bütün blackjacklere ve diğer fandomlara ulaştırmaya çalışın.. Eğer sayfası olan varsa bu haberi paylaşabilir  Eğer listeye giremesek bile Twitter’daki bütün blackjacklerle kaynaşmış oluruz değil mi?  Fighting!!!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s