Minzy

“Özel görünmek istemiyorum. Sadece ‘ben’ ile mutluyum.“

İsmi: Gong Minji

tumblr_m3sg4zJlJS1rrzyyqo1_500

Sahne adı: Minzy
Pozisyonu: Maknae, Vokal, Ana dansçı
Doğum Günü: 18 Ocak 1994
Burcu: Oğlak
Kan Grubu: 0
Boyu: 162 cm
Kilosu: 44kg
Uzmanlık alanları: Dans etmek, şarkı yazmak, bestelemek, çizim yapmak,fotoğraf çekmek
Bildiği diller: Korece
Favori Rengi: Mor
Evcil hayvanları: Dougie
Favori şeyleri: Gundam

tumblr_n27maa5aLg1qb2yato5_1280

Maknae olmasına rağmen olgun kişiliği ile sizi etkiliycek olan Minzy, dans etmeye başladı mı sizikendine büyüleyecektir.

Büyükanneside, ünlü geleneksel bir dansçıydı sanatçıydı. Bilinmeyen biri bir gün Minzy’nin bir yarışmadan bir videosunu YG’nin sitesine yüklyor ve YG bu videoyu görerek Minzy ile iletişime geçiyorve bu sayede Minzy YG’ye giriyor.

Minzy’nin hiç bir solo çalışması olmamasına rağmen kendi şarkılarını ara sıra instagram hesabında paylaşmaktadır. İleride her hangi bir solo çalışmasını görmek umuduyla.

Ayrıca 2015 yılında ‘Millennium’ adında kendi dans akemesini açmış bulunmakta. Ayrıca kendisi şuan üniversite de Din bölümünde okumaktadır.

CL ile birlikte ‘Please Don’t Go’ adlı bir dijital Single’ı vardır.

5 Nisan 2016 tarihinde YG Şirketi Minzy’nin artık 2NE1 ile birlikte devam etmiyceğini bildirdi. Diğer üyelerle yüz yüze görüşüp kontratı yenilediklerini fakat Minzy ile ortak bir karara varamadıkları ile için Minzy’nin kontratı yenilemediği söylendi. Ayrıca Minzy’ye karşı nefret gibi bir şeyin söz konusu olmadığını da belirtti. Minzy’nin ayrılma nedenin YG’nin 2NE1 geri dönüş yapmadığı 2 yıl boyunca ona hiç bir aktivite vermediğinden kaynaklandığı söylendi.

4 Mayıs tarihinde Minzy instagram hesabında bir mektup yayınladı. Mektup bu şekilde;

13177433_884532418339105_2202676283076627511_n

“Merhaba, ben Minzy.

Hepsini sizin için samimi bir kalp ile yazdım.

Öncelikle benim gruptan çıkış haberimle birlikte şok geçiren herkesten özür dilemek isterim. Çok fazla düşündükten ve birilerine danıştıktan sonra Gong Minzy adıyla, yeni bir yolculuğa çıkmaya karar verdim.

16 yaşında 2NE1 ile çıkış yaptıktan sonra, dünya çapındaki fanlarımla paylaştığım muhteşem anılar için minnettarım. Elde ettiğim deneyimler benim içim tartışmasız olarak önemli, hiçbirini hafife alamam. Hepinize benim bir artist olarak büyümemde yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Söz veriyorum, size çok daha dürüst ve gelişmiş bir beni göstermek için öncekinden daha çok çalışacağım. Yenilenmiş bir görüş ve sıkı çalışmayla, umarım bana gösterdiğiniz sevgi ve desteğinize karşılık verebilirim. Benim için endişe duyup sevgi gösteren bütün fanlarıma, aileme ve arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Söz veriyorum en kısa zamanda geri döneceğim.

Sevgilerle, Minzy”

16 Mayıs tarihinde ise Minzy’nin MusicWorks şirketine katıldığı duyruldu.

tumblr_m6sora6zyZ1qe6oyyo1_500

♤ ♡ ♢ ♧

Minzy Resmi SNS Hesapları!

tumblr_nk61x5jOzG1snapjso1_1280

mingkki21 – Twitter

_minzy_mz – Instagram

Minzymz – Weibo

MINZYTV – Youtube

MINZY2021 – Phhhoto

kongdougie21 – Twitter*

*Köpeğiiçin açtığı hesap. Sanki köpeğinin ağzından çıkıyormuş gibi yazıyor ve ablası, annesiyle ortaklaşa kullanıyorlar.

Bir adet Japon Bloga sahip fakat Japon vatandaşı değilseniz eğer giremiyorsunuz.

Not: Eskiden me2day heabı vardı fakat me2day sitesi kapandı.

tumblr_inline_o5g6t8psau1sbxfhj_500

Minzy’nin Marie Claire dergisine verdiği röportajı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yeni röpartaj çevirileri geldikçe buraya ekliyeceğiz~

grab00116

Kendi Ağzından Minzy;

“Yeni bir şeyler yapmaktan yanı sıra, yeni şeyler denemeyi severim. Gökyüzü ve pembe rengi gibi özgür hayallerim var. Eğlenceli şeyleri severim. Her şeyin imkansız olduğunu düşünmekten nefret ederim. İnatçı ve gururlu olmak yerine rekabetçi olurum. Kitap okumaya bayılırım ve kitap okumaya başladığımda; kendimi durdurmam çok zor olur. Zor ve kafa karıştırıcı şeyleri sevmem ama organize edebilen ve öz düşüncelerim olduğu yanımı severim. Plan yapmayı ve yaptığım planların gerçekleşeceğiyle ilgili hayallerim var. İnsanlara mutlu ve güler yüzümü göstermeyi seviyorum. Bu beni karşı tarafa güçlü gösteriyor fakat genç olduğumdan dolayı üzüldüğüm zamanlarda oldu. Ama duygularımı mutlaka gizlerim. Sabrımı tutabilirim ama bazende o sabır taşabilir. Bunlar benim için zor olmasına rağmen, hep mutlu şeyler düşünerek hayatıma devam edebiliyorum. Ama bazen etkinlendiğim şeylerden dolayı da neşeli gözükmediğim zamanlarda oluyor. Zaman çok hızlı geçiyor ve bende ona ayak uydurmak için hızlı hareket ediyorum. Eğer hızlı hareket edemezsem istediğimi de elde edemem. Zaman,tutku ve çaba sayesinde hedeflerine ulaşabilirsin ve hedeflerine ulaşmak çok önemli. Tanrının beni böyle yarattığını asla unutmayacağım. İŞTE BU BENİM….

“Her şey için elimden geleni yapmak istiyorum. Müzik aşk ve bunun gibi pek çok şey daha…”

“Dans insanlarla ilişki kurmanın başka bir yolu.” 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s